Akıcı İngilizce Konuşma

 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Hazırlık, Çocuklara İngilizce
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  38
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Sınavlarına Hazırlık
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, İş İngilizcesi
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  29
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  33
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY vb. Sınavlara Hazırlık
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, PROFICIENCY Hazırlık, Çocuklara İngilizce
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, Yoğunlaştırılmış İngilizce

Yabancı Öğretmenden İngilizce Konuşma Özel Ders

Yukarıda tanıtımları yer alan yabancı İngiliz veya Amerikalı öğretmenlerden özel ders alarak, doğru aksan ile akıcı konuşur hale gelmeniz mümkün. Web sitemizdeki yabancı öğretmenler, yüksek iletişim becerisi olan, uluslararası eğitmenlik sertifikalı anadili İngilizce olan eğitmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz yabancı öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.


Akıcı İngilizce konuşma özel dersleri, İngilizce bilgisi olduğu halde anlaşılır ve akıcı bir şekilde konuşamayan, İngilizce pratik yapma imkanı bulamayanlar ve konuşma yetisini geliştirmek isteyenlere yöneliktir. Dilde akıcılık, o dili doğal şekliyle kullanmak demektir. Karşınızdaki kişiyi kolayca anlamak ve anlatmak istediklerinizi de kolayca dile getirmek akıcı bir dil kullanımının göstergesidir. Akıcı İngilizce konuşma özel derslerinde İngilizce dilini çok iyi seviyede akıcı konuşabilmek için kulaklarınızı etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayan listening alıştırmaları da yapılır. Bu çalışmaların amacı, akıcı konuşma konusundaki eksikliklerinizi tamamlamak ve sizi hedeflediğiniz konuşma düzeyine ulaştırmaktır. Akıcı İngilizce konuşma eğitim süreci, güncel ve titizlikle seçilen görsel kaynaklar, özgün materyaller ile daha verimli hale getirilmektedir.


Günlük ya da iş hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz akıcı İngilizce konuşma  ihtiyacınıza yönelik, yabancı öğretmenden İngilizce özel ders alarak çözüm arıyorsanız, ders talep formu ile  hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hedefinize doğru ilk adımınızı bizimle güvenle atabilirsiniz.

 

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

 

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

 

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

 

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.