Çocuklar İçin İngilizce

Yabancı Öğretmenden Çocuklar İçin İngilizce Özel Ders

Yukarıda tanıtımları yer alan yabancı İngiliz veya Amerikalı öğretmenlerden özel ders alarak, çocuklarınızın İngilizce'yi doğru aksan ile en iyi şekilde öğrenmesi mümkün. Web sitemizdeki yabancı öğretmenler, güçlü öğretme becerisine ve pedagojik formasyona sahip, uluslararası eğitmenlik sertifikalı anadili İngilizce olan eğitmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz yabancı öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

Çocuklar için İngilizce özel ders programı, okul öncesi ingilizce eğitimi almak isteyen, bununla birlikte  ilk, orta ve lise düzeyinde okuyan çocuklarına müfredat harici konuşma amaçlı ingilizce eğitimi almak isteyenlere yöneliktir. Bu program ile çocukların ingilizce konuşma becerilerini geliştirme, kelime hazinelerini zenginleştirme, erken yaşlardan başlayarak okuma, yazma ve telaffuzu tam olarak özümsemeleri, ileriki yaşlarda çok daha etkin bir İngilizce bilgisine sahip olmaları, yabancı dil sınavlarında başarılı olmaları, özgüvenlerini kazanmaları, kazandıkları becerileri düzeylerine uygun olarak geliştirmeleri ve hayata geçirmeleri sağlanmaktadır. Çocuklar için İngilizce özel dersleri İngilizce şarkılar, oyunlar, görsel ve işitsel aktiviteler ile  zenginleştirilmekte, çocuk psikolojisine uygun olarak geliştirilen materyallerle desteklenir.


Çocuklarınızın gelecekte çok daha etkin bir İngilizce edinmesi için, yabancı öğretmenden İngilizce özel ders alarak çözüm arıyorsanız, ders talep formu ile  hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hedefinize doğru ilk adımınızı bizimle birlikte güvenle atabilirsiniz.

 

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

 

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

 

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

 

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.