Genel İngilizce Öğretmenleri

 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Hazırlık, Çocuklara İngilizce
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  38
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Sınavlarına Hazırlık
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, İş İngilizcesi
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  29
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  33
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY vb. Sınavlara Hazırlık
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, PROFICIENCY Hazırlık, Çocuklara İngilizce
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, Yoğunlaştırılmış İngilizce

Yabancı Öğretmenden Genel İngilizce Özel Ders

Yukarıda tanıtımları yer alan İngiliz ya da Amerikalı öğretmenlerden özel ders alarak genel, gündelik İngilizce dilini doğru aksan ile en iyi şekilde öğrenmeniz mümkün. Web sitemizdeki yabancı öğretmenler, güçlü öğretme yetisine sahip, uluslararası eğitmenlik sertifikalı anadili İngilizce olan eğitmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz yabancı öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

  

Genel, gündelik İngilizce özel dersleri, İngilizce öğrenmeye istekli, hiç İngilizce dil geçmişi olmayan ya da başlangıç seviyesinde olan, yurtdışında yaşamak veya çalışmak isteyen, günlük hayatında ya da iş hayatında kullanmak amacıyla öğrenmek isteyen her yaştan bireylerin ihtiyaçlarına yöneliktir. Genel İngilizce özel dersler ile sizin günlük yaşamda yazılı ve sözlü ingilizce kullanım pratiğinizin ve kendinizi ifade edebilme yeterliliğinizin artmasını sağlamaya yönelik grammar, okuma, yazma, konuşma ve dinleme üzerine çalışmalar ve alıştırmalar yapılır. Özel İngilizce dersleri süresince sizleri belirli bir kitaba bağlı kalarak değil, gelişiminize katkı sağlayacak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun kaynaklar, aktiviteler ve özgün materyaller ile desteklemekteyiz.

 

Günlük ya da iş hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz genel amaçlı İngilizce konuşma ihtiyacınıza yönelik yabancı öğretmenden ingilizce özel ders alarak çözüm arıyorsanız, ders talep formu ile  hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hedefinize doğru ilk adımınızı bizimle birlikte güvenle atabilirsiniz.

 

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

 

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

 

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

 

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.