Hakkımızda

Yabancı İngilizce öğretmenleri olarak, İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde ev, ofis ya da eğitim merkezi ortamında çocuklara, bireyere ve kurumlara hedeflerine yönelik özel dersler vermekteyiz.  “Öğrenmede bireysel farklılıklar vardır” ilkesiyle hareket ederek, esnek gün ve saatlerde özel ders metodu ile uyguladığımız çözüm odaklı ders programlarını, öğrencilerimizin ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda tasarlamakta ve böylece dil öğrenim sürecini en etkin hale getirmekteyiz.

 

Çağın gerektirdiği her türlü gelişmeyi yakından takip ederek, sunduğumuz her hizmette üst düzeyde kaliteyi hedefler ve böylece öğrencilerimizin bundan en verimli şekilde faydalanmalarını sağlarız. Zengin kütüphanemizdeki materyaller arasında yer alan en doğru ve en etkin olanlarını ilgili öğrencilerimiz için seçerek faydalanmalarını sağlar, en kısa zamanda öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmayı amaçlarız.

 

Kaliteli ve etkin bir dil öğreniminde, yerinde ve doğru yapılan tercihler oldukça önemli bir konudur. İngilizce dilini öğrenmek ya da geliştirmek adına hemen iletişime geçerek hedefinize doğru ilk adımı bizimle atın!