IELTS Hazırlık Öğretmenleri

 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Hazırlık, Çocuklara İngilizce
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  38
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Sınavlarına Hazırlık
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  29
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  33
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY vb. Sınavlara Hazırlık
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, PROFICIENCY Hazırlık, Çocuklara İngilizce
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, Yoğunlaştırılmış İngilizce

Yabancı Öğretmenden IELTS Hazırlık Özel Ders

Yukarıda tanıtımları yer alan yabancı İngiliz veya Amerikalı öğretmenlerden özel ders alarak, IELTS sınavına en iyi şekilde hazırlanmanız mümkün. Web sitemizdeki yabancı öğretmenler, IELTS sınav sisteminde uzman, güçlü öğretim becerisine sahip, uluslararası eğitmenlik sertifikalı, anadili İngilizce olan eğitmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz yabancı öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

IELTS hazırlık özel dersleri, üniversitelerin İngilizce hazırlık sınıflarından muaf olmak isteyen, üniversitelere yüksek lisans veya doktora başvurusu yapmak, yurtdışındaki üniversitelerin lisans veya lisansüstü programlarına başvuruda bulunmak isteyenler, ingilizce düzeyinin belgelenmesinin zorunlu olduğu şirketlere iş başvurusunda bulunmak veya dil tazminatı almak, çeşitli ülkelere göçmenlik veya iş başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yöneliktir. Genel olarak IELTS hazırlık özel ders programı Listening (dinleme), Reading (okuma), Writing (yazma), ve Speaking (konuşma) olarak dört ana bölümden oluşmaktadır. Ayrıca, öğrencilerin kendilerini eksik gördükleri kategorilerden herhangi birine yönelik de özel ders verilebilmektedir. IELTS hazırlık özel ders programlarında belirli bir kitap dahilinde dersler verilse de, öğrencilere katkı sağlayacak ekstra özgün materyal ve aktivite desteği de sağlanmaktadır.


IELTS hazırlık özel ders programları ile bu zorlu sınava hazırlanmak ve istediğiniz skora ulaşmak için, yabancı öğretmenden İngilizce özel ders alarak çözüm arıyorsanız, ders talep formu ile  hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hedefinize doğru ilk adımınızı bizimle güvenle atabilirsiniz.

 

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

 

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

 

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

 

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.