İş İngilizcesi Öğretmenleri

 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Hazırlık, Çocuklara İngilizce
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  38
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Sınavlarına Hazırlık
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, İş İngilizcesi
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  33
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY vb. Sınavlara Hazırlık
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, PROFICIENCY Hazırlık, Çocuklara İngilizce

Yabancı Öğretmenden İş İngilizcesi Özel Ders

Yukarıda tanıtımları yer alan yabancı İngiliz ya da Amerikalı öğretmenerden özel ders alarak, iş İngilizce'sini doğru aksan ile en iyi şekilde öğrenmeniz mümkün. Web sitemizdeki yabancı öğretmenler, güçlü öğretme yetisine sahip, iş hayatında deneyimli, uluslararası eğitmenlik sertifikalı anadili İngilizce olan eğitmenler olup, öz geçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz yabancı öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır. 

 

İş ingilizcesi özel dersleri, çalışma hayatına devam eden ve işinde ilerlemek isteyen, kariyer hedefi olan kişiler, küresel pazardaki ticari faaliyetlerinde rekabet etmek isteyen iş adamları, üst ve orta düzey yöneticiler ve yönetici adayları, insan kaynakları, muhasebe, AR-GE , sekreterya, satış ve pazarlama departmanları gibi alanlarda çalışanlara yöneliktir. İş ingilizcesi özel dersleri ile farklı formatlardaki dilekçe, teklif, sunum  ve standart yazışmalar, e-posta yazma becerileri, toplantı tutanaklarının tutulması ve düzenlenmesi, sipariş verme, CV hazırlanması, iş mülakatları, iş mektupları yazımı, telefonda konuşma becerileri ve etkili konuşma yöntemlerinin yanı sıra, kurumsal manada bireylerin pozisyonu ve sektörlerine göre de özel dersler verilmektedir. İş ingilizcesi özel derslerinde kullanılan materyaller,  ilgili kişi ya da kurumun ihtiyaçlarına göre, ilgili yabancı öğretmenler tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.


İş hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz iş İngilizce'si ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize yönelik yabancı öğretmenden İngilizce özel ders alarak çözüm arıyorsanız, ders talep formu ile  hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hedefinize doğru ilk adımınızı bizimle güvenle atabilirsiniz.

 

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

 

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

 

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

 

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.