Kurumsal İngilizce Özel Ders

 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Hazırlık, Çocuklara İngilizce
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  38
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Sınavlarına Hazırlık
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  33
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY vb. Sınavlara Hazırlık
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, PROFICIENCY Hazırlık, Çocuklara İngilizce

Yabancı Öğretmenden Kurumsal İngilizce Özel Ders

Yukarıda tanıtımları yer alan yabancı İngiliz veya Amerikalı öğretmenler, kurumlara özel İngilizce eğitimi vermektedirler. Web sitemizdeki bu yabancı öğretmenler, yüksek iletişim becerisi olan, iş hayatında deneyimli, uluslararası eğitmenlik sertifikalı, anadili İngilizce olan eğitmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz yabancı öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Kurumsal İngilizce eğitimi talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

Kurumsal İngilizce özel dersleri, yabancı şirketlerle ticari faaliyetleri olan kuruluşların çalışanlarına kurumsal İngilizce yeterliliğini kazandırmaya yönelik olarak verilir. Kurumsal İngilizce dersleri genel, mesleki ve iş ingilizcesi olarak üç kategoride ele alınmaktadır. Katılımcılar ilgili yabancı öğretmen eşliğinde birebir sözlü mülakata alınır ve İngilizce konuşma seviyeleri belirlenir. Seviye tespitinden sonra birbirine en yakın seviyelerden oluşan gruplar oluşturulur. Buna bağlı olarak programın içeriği, süresi ve niteliği alanında uzman yabancı öğretmen tarafından, şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak, kurumların  faaliyet alanlarına ve ihtiyaçlarına göre özel olarak oluşturulur. Katılımcıların performansları yakından takip edilerek şirket yönetimine detaylı bir şekilde rapor sunulur. Bu sayede gelişim süreçleri ve katılımları ile ilgili analizlerin yapılması sağlanır. Eğitim süresi boyunca kullanılacak olan gerekli tüm doküman, kitap ve materyaller yabancı öğretmenler tarafından temin edilmektedir.


Şirketlerin çalışanlarıyla ilgili kurumsal İngilizce konuşma ihtiyacına yönelik, yabancı öğretmenden İngilizce özel ders alarak çözüm arıyorsanız, ders talep formu ile  hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hedefinize doğru ilk adımınızı bizimle güvenle atabilirsiniz.

 

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

 

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

 

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

 

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.