SAT Hazırlık Öğretmenleri

 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Hazırlık, Çocuklara İngilizce
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  38
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Sınavlarına Hazırlık
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  29
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma

Yabancı Öğretmenden SAT Hazırlık Özel Ders

Yukarıda tanıtımları yer alan Amerikalı öğretmenlerden özel ders alarak, SAT sınavına en iyi şekilde hazırlanmanız mümkün. Web sitemizdeki yabancı öğretmenler, SAT sınav sisteminde uzman, uluslararası eğitmenlik sertifikalı, anadili İngilizce olan eğitmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz yabancı öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

SAT hazırlık özel ders programı, ABD’de lisans düzeyinde eğitim almak ve bu üniversitelere başvurmak isteyen öğrencilere yöneliktir. SAT özel dersleri öncesinde öğrencilerin dilbilgisi, kelime dağarcığı, okuma, yazma, konuşma ve anlama becerilerine yönelik bir seviye tespit sınavı yapılmakta, sonucuna göre hangi alanlarda özel ders alması gerektiği belirlenmektedir. SAT hazırlık özel dersleri, eleştirel okuma, matematik ve kompozisyon bölümlerini içeren SAT1 ve fen bilimleri, sosyal bilimler ve 20’ye yakın alanı kapsayan SAT2 formatlarına bağlı olarak verilmektedir. Öğrencilerin hedefledikleri skoru elde etmelerini sağlamak için, hızlı düşünerek doğru cevaplar verebilmelerini sağlamaya yönelik etkin alıştırmalar ve materyaller de kullanılmaktadır.

 

SAT hazırlık özel ders programları ile bu zorlu sınava hazırlanmak ve istediğiniz skoru elde etmek için, yabancı öğretmenden İngilizce özel ders alarak çözüm arıyorsanız, ders talep formu ile  hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hedefinize doğru ilk adımınızı bizimle güvenle atabilirsiniz.

 

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

 

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

 

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

 

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.