TOEFL Hazırlık Öğretmenleri

 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Hazırlık, Çocuklara İngilizce
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  38
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Sınavlarına Hazırlık

Yabancı Öğretmenden TOEFL Hazırlık Özel Ders

Yukarıda tanıtımları yer alan yabancı İngiliz veya Amerikalı öğretmenlerden özel ders alarak, TOEFL sınavına en iyi şekilde hazırlanmanız mümkün. Web sitemizdeki yabancı öğretmenler, TOEFL sınav sisteminde uzman, güçlü öğretim becerisine sahip, uluslararası eğitmenlik sertifikalı, anadili İngilizce olan eğitmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz yabancı öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

TOEFL hazırlık özel ders programları, üniversite hazırlık sınıfını atlamak ve yıl kaybetmek istemeyen öğrenciler, eğitim dili ingilizce olan yurtiçi veya yurtdışı üniversitelerde lisans ya da yüksek lisans başvurusu yapmak, yabancı dil tazminatı almak isteyenlere yöneliktir. Bunun yanı sıra, İngilizce düzeyinin belgelenmesinin zorunlu olduğu şirketlere iş başvurusunda bulunmak, yurtdışında yaşamak veya çalışmak isteyen kişiler ve iş adamları ile iş hayatında kariyer edinmek isteyen çalışanlar da TOEFL hazırlık programından yararlanabilirler. TOEFL hazırlık özel dersleri, sınavların yapıldığı TOEFL IBT (internet tabanlı sınav) ve TOEFL PBT (kağıt tabanlı sınav) olarak iki ayrı formatta verilmektedir.  TOEFL hazırlık programı, Grammer (dil bilgisi), Listening (dinleme), Reading (okuma), Speaking (konuşma) ve Writing (yazma) bölümlerinden oluşmaktadır. Ancak dileyen öğrenciler, kendilerini eksik olarak gördükleri bölümlerden herhangi birine yönelik de özel ders alabilirler. Hazırlık özel dersleri süresince öğrenciler, çeşitli özgün materyaller ve alıştırma testleri ile de desteklenmektedir.


TOEFL hazırlık özel ders alarak bu zorlu sınava hazırlanmak ve istediğiniz skora ulaşmak için, yabancı öğretmenden İngilizce özel ders alarak çözüm arıyorsanız, ders talep formu ile  hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hedefinize doğru ilk adımınızı bizimle birlikte güvenle atabilirsiniz.

 

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

 

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

 

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

 

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.