Yoğunlaştırılmış İngilizce

 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Hazırlık, Çocuklara İngilizce
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  38
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, SAT vb. Sınavlarına Hazırlık
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, İş İngilizcesi
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  Amerikalı
  Yaş :
  29
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  33
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY vb. Sınavlara Hazırlık
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  34
  Uzmanlık :
  Genel ve İş Amaçlı İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, IELTS, PROFICIENCY Hazırlık, Çocuklara İngilizce
 • Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma
  Ad Soyad :
  Uyruk :
  İngiliz
  Yaş :
  28
  Uzmanlık :
  Genel İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce, Akıcı İngilizce Konuşma, Yoğunlaştırılmış İngilizce

Yabancı Öğretmenden Yoğunlaştırılmış İngilizce Özel Ders

Yukarıda tanıtımları yer alan yabancı İngiliz veya Amerikalı öğretmenlerden yoğunlaştırılmış İnglizce özel ders alarak, İngilizce dilini hızlı bir şekilde geliştirmeniz mümkün. Web sitemizdeki yabancı öğretmenler, yüksek iletişim becerisi olan, uluslararası eğitmenlik sertifikalı anadili İngilizce olan eğitmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz yabancı öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

Yoğunlaştırılmış İngilizce özel dersleri, zaman sorunu nedeniyle uzun süreli ders alma imkanı bulamayan, iş mülakatı öncesinde acilen ingilizcesini geliştirmek isteyen, yakın zamanda yurtdışına çıkması gereken ve öncesinde İngilizce'sini pekiştirmesi gereken, iş toplantılarına ve sunumlara katılacak olan, iş dünyasında yerini korumayı ve geliştirmeyi hedefleyen, TOEFL, IELTS vb. sınav hazırlığı yapan bireylere yöneliktir. Bununla birlikte genel ve iş ingilizcesi için de yoğun bir şekilde ingilizce özel ders almak isteyen herkes faydalanabilir. Eğitimler talebe göre genellikle gramer destekli okuma, konuşma, anlama, dinleme, deyimler ve kalıpların kullanımı, kelime dağarcığının arttırılması, telaffuz geliştirme ve case study gibi çalışmaları kapsamaktadır. Dersler, zamanın etkin bir şekilde kullanıldığı 5 gün boyunca toplam 15-30 saat olarak yoğun ve hızlı bir şekilde, öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik olarak yapılmakta olup, özgün materyaller ve güncel dökümanlarla desteklenmektedir.  


Yoğunlaştırılmış İngilizce özel dersleri ile günlük ya da iş hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz ingilizce konuşmaya yönelik, yabancı öğretmenden İngilizce özel ders alarak çözüm arıyorsanız, ders talep formu ile  hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hedefinize doğru ilk adımınızı bizimle güvenle atabilirsiniz.

 

Ders alabileceğiniz bölgeler ise şu şekildedir:

 

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

 

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

 

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.